Studio Seine Odeon Citycosy

  • 24 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum
  • 2 gäster
  • 1 säng

Studio Seine Odeon Citycosy Paris, som ligger ungefär 25 minuter till fots från Militärmuseet, ger tillgång till en rad turistattraktioner i området.

Gästerna i den här lägenheten erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar.

Förbättra din vistelse med bekvämligheter som vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap som finns på boendet.

Den här lägenheten ligger i distriktet 6:e arr. - Saint-Germain - Luxembourg, 750 meter från Musée de Cluny och några meter bort från Musée National Eugène Delacroix. Gästerna kan besöka Tuilerieträdgården cirka 20 minuter till fots från lägenheten. Boendet ligger också inte långt från Notre-Dame. En av tunnelbanestationerna i närheten av Studio Seine Odeon Citycosy är Mabillon, mindre än 150 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Studio Seine Odeon Citycosy Paris
New-Saint Germain-Bucci
Mobilpris

New-Saint Germain-Bucci

117 m från boendet
2 Pieces A Saint Germain
Mobilpris

2 Pieces A Saint Germain

8.5
Fantastiskt 18 recensioner
192 m från boendet
Chic Saint Germain Apartment
Mobilpris

Chic Saint Germain Apartment

202 m från boendet
USD 568 USD 511
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Paris Orly Flygplats
    17 km

    Tågstationer

    Châtelet-Les Halles RER Station
    1,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Te- och kaffefaciliteter

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 20:00
    Utcheckning: senast 11:00
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga barnsängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • ❓
      Finns det gratis Wi-Fi på Studio Seine Odeon Citycosy?
      Internet tillhandahålls gratis på Studio Seine Odeon Citycosy.
    • ❓
      Accepterar Studio Seine Odeon Citycosy husdjur?
      Studio Seine Odeon Citycosy tillåter husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Paris Orly Flygplats
    17 km

    Tågstationer

    Châtelet-Les Halles RER Station
    1,2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Studio Seine Odeon Citycosy Paris

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng